Prosinec 2013

Tattoos

30. prosince 2013 v 17:13 | blazulka |  Tattoos

První Selenino tetování je malá notička na jejím pravém zápěstí. Selena si toto tetování pořídila v roce 2012 poté co oznámila, že si dáva pauzu od hudby a bude se věnovat filmům. Tetování si nechala udělat 22. února 2012 ve studiu "Under The Gun" v Hollywoodě od tatéra Louie Gomez.Druhé tetování jsou římské číslice, které má Selena vytetované na krku. O významu
tohoto tetování Selena řekla, že má vzdát poctu jednomu členu rodiny, který pro ni hodně znamená. Podle všeho se jedná o její matku Mandy, která se narodila v roce 1976, a Selenino tetování znamená "76". Tetování si nechala udělat 29. září 2012 v Bang Bang studiu v New Yorku

Dne 28. října 2013, Selena ukázala své třetí tetování "God Who Strengthens Me" (Bůh, který mě posiluje), které má na svém pravém boku. Selena v rozhovoru prozradila, že je to její oblíbená část z Bible z pasáže "I can do all things through Christ who strengthens me" (Můžu dělat všechny věci, zkrs Krista, který mě posiluje.) Selena také potvrdila, že toto tetování dlouho dobu skrývala.

Family

30. prosince 2013 v 16:57 | blazulka
Mandy Teefey (matka) - Byla narozena 16. dubna 1976. Je producentka a manažerka. Z předchozího manželství s Ricardo Joel Gomez se kterým byla od 1992 - 1997, mají jedno dítě, Selenu. V roce 2006 si našla přítele Brian Teefey, se kterým se vzali a mají spolu dítě Gracie.

Brian Teefey - Nevlastní otec.

Ricardo Joel Gomez - Biologický otec Seleny, s Mandy se rozvedli v roce 1997. Vztah mezi Selenou a Ricardem je neznámý.

Gracie Teefey - Mladší sestra Seleny, byla narozena 12. června 2013

VIDEO: "Birthday" Music Video

29. prosince 2013 v 23:44 | blazulka |  Music Videos
Selena natočila společně s několika přáteli video k songu "Birthday", který je na desce Stars Dance, přestože toto video není podporováno a je natočeno amatersky, myslím si že si zaslouží být v této rubrice.


Another Cinderella Story

29. prosince 2013 v 23:40 | blazulka
ANOTHER CINDERELLA STORY

Réžie: Damon Santostefano

Hrají: Selena Gomez, Drew Seeley, Jane Lynch, Emily Perkins, Nicole LaPlaca, ...

Obsah: Hrdinkou moderní hudební verze pohádkového příběhu o Popelce je středoškolačka Mary, která žije s macechou a dvěma nevalstními sestrami, a touží studovat tanec. Stane se slavní Joey Parker, který zavítal do města, jejím princem?


Trailer:

Princess Protection Program

29. prosince 2013 v 23:35 | blazulka
PRINCESS PROTECTION PROGRAM

Réžie: Allison Liddi

Hrají: Selena Gomez, Demi Lovato, Nicholas Braun, Molly Hagan, Jamie Chung, Samantha Brooke,...

Obsah: Když je malá pohádková země napadena zlým diktátorem je princezna Rosalinda převezena do ochraného programu, kde se pod svým novým jménem Rosie musí za pomoci Carter naučit chovat se jako obyčejný teenager,...

Trailer:

Wizards Of Waverly Place

29. prosince 2013 v 23:28 | blazulka
WIZARDS OF WAVERLY PLACE

Réžie: Lev L. Spiro

Hrají: Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Maria Canals-Barrera, Jennifer Stone, David DeLouise

Obsah: Rodina Russo bydlí v New Yorku, vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývá ovšem jedno velké tajemství - je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čerodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla uplně nepovedou. Jako třeba Alex, která ve vzteku pošle během dovolené zlé kouzlo na celou svou rodinu...Trailer:

Ramona and Beezus

29. prosince 2013 v 23:21 | blazulka
RAMONA AND BEEZUS

Réžie: Elizabeth Allen

Hrají: Selena Gomez, Ginnifer Goodwin, Josh Dohumel, Joey King, Lynda Boyd, John Corbett,...

Obsah: Ramona je malá holka s ohromnou představivostí, která ráda tropí lumpárny. Kvůli jejím rozpustilým žertům musí být neustále ve střehu všichni členové rodiny včetně její straší sestry Beezus, která se snaží přežít první rok na střední škole. Obě dívky zažívají radosti i starsti dětství, díky kterým pochopí, že v životě mohou dokázat cokoliv, když si budou navzájem důvěřovat a spoléhat na sebe.
Trailer:

Monte Carlo

29. prosince 2013 v 23:15 | blazulka
MONTE CARLO

Réžie: Thomas Bezucha

Hrají: Selena Gomez, Cory Monteith, Leighton Meester, Katie Cassidy, Andie MacDowell, Catherine Tate, Brett Cullen,...

Obsah: Grace, temepramentní maturantka, která se nemůže dočkat prázdnin v Paříží, kam se chystá se svojí nejlepší kamarádkou Emmou a nevlastní sestrou Meg. Když na ně ale v Paříží zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace.


Trailer:

Hotel Transylvania

29. prosince 2013 v 23:08 | blazulka
HOTEL TRANSYLVANIA

Réžie: Genndy Tartakovsky

Hrají: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Kevin James, Fran Drescher, David Spade, Steve Buscemi, Molly Shannon,...

Obsah: Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylváníe - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet smrtelníky od Hotelu dál, aby ochránil Mavis, svoji dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumat svět za hranicemi hotelu....Trailer:

Spring Breakers

29. prosince 2013 v 22:53 | blazulka
SPRING BREAKERS

Réžie: Harmony Korine

Hrají: Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Ashley Benson, Rachel Korine, James Franco, Heather Morrison

Obsah: Čtyři sexy středoškolačky se rozhodnou vyloupit fast food, aby měli peníze na jarní prázdniny. Jenže to je teprve začátek. . . Na párty v hotelovém pokoji se zábava zvrhne a překročí zákonnou hranici. Dívky jsou zatčené a stanou před soude, kde za ně překvapivě zaplatí kauci necvhálně prosnulý místní gangster. Alien vezme dívky pod svá křídla a začíná ta nejdivočejší jarní jízda co pamatují.Trailer:

VIDEO: "Slow Down" Music Video

29. prosince 2013 v 16:43 | blazulka |  Music Videos
Zatím poslední singlem z alba Stars Dance, je písen "Slow Down". Videoklip byl natočen v Paříží. 19. července byl videoklip nahrán na internet, později ho zveřejnili na kanálu VEVO. K dnešnímu dni má přes 75.000.000 shlédnutí.


VIDEO: "Come & Get It" Music Video

29. prosince 2013 v 16:40 | blazulka |  Music Videos
Prvním singlem z alba Stars Dance se stal hit "Come & Get It". Videoklip měl celosvětovou premiéru 7. května 2013 na stanici MTV. Tento videoklip vyhrál cenu MTV Music Video Awards v kategorii "Best Pop Music Video". K dnešnímu dni má přes 191.000.000 shlédnutí.


VIDEO: "Hit The Lights" Music Video

29. prosince 2013 v 16:36 | blazulka |  Music Videos
Třetím singlem z alba When The Sun Goes Down je song "Hit The Lights". Selena začala videoklip natáčet na konci září 2011. Klip měl premiéru 16. listopadu 2011 a k dnešnímu dni má přes 75.000.000 shlédnutí.


VIDEO: "Love You Like A Love Song" music video

29. prosince 2013 v 16:34 | blazulka |  Music Videos
Druhým singlem z alba When The Sun Goes Down, je hit "Love You Like A Love Song". Video bylo natočeno Geremym Jasper a Georgie Greville. Selena tento videoklip okomentovala "Je to nejšílenější video, které jsem kdy udělala". Souhlasíte s ní? K dnešnímu dni má klip přes 206.000.000 shlédnutí.


VIDEO: "Who Says" Music Video

29. prosince 2013 v 16:30 | blazulka |  Music Videos
Prvním singlem z alba When The Sun Goes Down, je hit "Who Says". Videoklip byl vytvořen Chrisem Applebaumem, premiéru měl 8. března 2011. Videoklip i skladba obdrželi pozitivní ohlas od kritiků. K dnešnímu dni má videoklip přes 184.000.000 shlédnutí.