Leden 2014

Gallery Update - Instagram Photos #1

23. ledna 2014 v 15:10 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena dnes na svůj instagramový účet, přidala několik fotek. Bohužel, ji můžeme vidět jenom na jedné. Ale i tak jsem za ni ráda :)
1~35.jpg 2~3.png 3~1.png 4~1.png
GALLERY LINK - Miscellaneous > Private Photos > Instagram {4x}


Sundance Film Festival (20/1/2014)

21. ledna 2014 v 18:13 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena se zúčastnila Sundance Film Festival, který se konal v Utahu. Selena tam šla spolu s kolegy propagovat nový film Rudderless. Seleně to moc slušelo, vypadala odpočatě a dokonce se i usmívala. Taky si můžete všimnou, že má zkrácené vlasy. S touhle akcí se objevilo stovky fotek, neukládala jsem všechny, postupně je doplním a proto vám všechno přináším v jednom článku. Můžete zde najít fotky od paparazzi, od fanoušků ale i photoshoot. Snad se na fotky podívate :)

30~4.jpg 20~8.jpg 22~8.jpg 46~2.jpg
GALLERY LINK > Candids > 2014 > Out And About In Park City, Utah (20/1/2014) {50x}


shoot25.jpg shoot31.jpg shoot18.jpg shoot8.jpg
GALLERY LINK > Photoshoots > 2014 > Session #2 {36x}


1~33.jpg 2~28.jpg
GALLERY LINK > Appearances > 2014 > Sundance Film Festival - InStyle Portrait Studio (20/1/2014) {2x}


1~34.jpgGallery Update - Photoshoot for Adidas NEO Label

18. ledna 2014 v 17:53 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Nový photoshoot pro letní kolekci k Adidas NEO Label. Objevilo se celkem pět fotek v dobré kvalitě, ale vlastně jsou všechny stejné akorát jiné rozměry. Jsou stejně užasné jako ty předchozí a snad se jich brzo objeví víc. Můžete se na ně podívat níže v galerii.

1~32.jpg 5~24.jpg 3~24.jpg 4~25.jpg
GALLERY LINK - Photoshoots > 2014 > Session #1 {5x}

VIDEO: Behind The Scene of "Seventeen Magazine"

17. ledna 2014 v 21:58 | blazulka |  Other Videos
Poslední novinka, kterou dnes přidám je video z focení cover shootu pro časopis Seventeen. Selena tam odpovídá i na otázky, které sem přeložila v předchozím článku, tak je sem znovu psát nebudu. Taky se těšíte tak na ty fotky jak já? :)


INTERVIEW: Seventeen Magazine

17. ledna 2014 v 21:44 | blazulka |  NEWS
Přeložila jsem rozhovor, který Selena poskytla magazínu Seveteen. Rozhovor není přeložený nejlépe, ale myslím si že se dá pochopit. Prosím o kopírování se zdrojem.


"Toto je rok, kdy jsem se opravdu začala cítit silně. Vždycky sem byla tím tichým outsiderem. Byla jsem v Disney společně s Miley Cyrus, the Jonas Brothers a Demi, ikdyž moje show byla oblíbená, vždycky se mi zdálo že sem do práce věnovala co nejvíce, ale bez výsledků. Zpochybňovala jsem to jak vypadám, hraju, zpívám a skládání. Začala sem být velmi otřepaná se svou hudbou a pak jsem si uvědomila, že jsem dělala věci pro ostatní lidi. Pak mi bylo 20 a já si prošla velmi špatným rozchodem, uvědomila jsem si, že musím všechno změnit. Potřebovala jsem mít "Come & Get It", bylo by to užasné. Byla jsem unavená z toho pocitu, že jsem poražená. Všechen ten čas, jsem byla vytočená z toho přiít na to proč jsem byla takovým outsiderem a konečně jsem si uvědomila, že jsem prostě nebyla připravená. Jsem ráda že mi to zabralo takový čas se dostat tam kde sem teď, protože teď vím že už sem připravená.

Selena o svých fanoušcích:
"Mám pocit, že nemohu dát dost svým fanouškům. Hodně pracuju, pracuju tvrdě a taky jsem unavená. Ale když výjdeš na stage, a vidíš všechny ty lidi co čekají hodiny jenom aby tě viděli, je nejúžasnější věc na světě. Oni pro mě toho dělají tolik a já mám pocit, že jim toho nemohu dát dost"

Selena o vzájmeném podporování:
"Miluju své kamarádky víc než jsem kdy milovala někoho z mých přítelů, protože mě vždycky podporovali, milovali a vždycky stáli na mé straně. Některé kamarádky tě stáhnou za pět sekund pro toho pravého a tak to být nemá. Proto mám ráda Demi a Taylor, podporují ženy a mají rádí to posílení. Přeji si aby si holky přestali navzájemny ubližovat. Všechno je to konkurenční přes módu, nejlepší kamarádky a kluky, kluky, kluky!! Moje přání je aby dívky měli víc rádí dívky"

"Mluvila jsem s Katy Perry o klucích, kteří jsou zastrašováni silnými holkami. Ještě sem nanašla nikoho kdo by rozuměl mému životnímu stylu, podporoval to, miloval mě zkrs to a nebyl v ohrožení. Je to těžké. Myslím si, že vystraším nějáké kluky zkrs to, že jsem jako "Chci změnit svět! Mám sny. Co chceš dělat?" Ale vím, jenom jak být sama sebou. Změnila jsem se zkrs hodně kluků a nevyšlo to. Nakonec, si najdu někoho kdo mě bude mít rád tak šílenou jaká jsem."

Selena o Lorde:
"Nedávno jsem dělala rozhovor a zeptali se mě na ni. Odpověděla jsme "Nemá mě ráda, ale je to Lorde. Budu jí podporovat a je mi jedno jestli mě má ráda nebo ne, protože si myslím že dělá užasné věci. Nikdy sem ji nepotkala, ale ne extrémě talentovaná a má hlas, který ráda používá, myslím si že je skvělá. Jednou se potkáme a budeme v pohodě."

Selena o jejím povzbuzujícim songu:
"Miluju mou píseň "Who Says". Je to hymna pro dívky. Když vystupuju, všichni zpívají a já ani nemusím. Chci aby oni slyšeli jak říkají "Kdo říká, že jsem perfektní? Kdo říká že nejsem krásná? Kdo říká že za to nestojím?" Je to ten nejlepší pocit pro dívky"

"Nemůžete se bát toho co ostatní řeknou, protože nemůžete udělat všechny štastnými. Holky se bojí říct o to co chcou, takže když se ti něco nelíbí, musíš to říct. To mě naučila Demi. Jen že to řekneš nahlas, je první krok od strachu. Trvalo mi dlouho, říct to co jsem chtěla i před rodiči. Snažila jsem se chodit kolem horké kaše pak jsem si uvědomila, kdybych prostě řekla co sem si myslela cítila bych se lépe. Není to lehké, ale je tam ta cesta jak to udělat.

Gallery Update - Scans from Seventeen Magazine

17. ledna 2014 v 20:59 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Tak přece jen něco nového. Selena se stala tváří časopisu Seveteen na měsíc Březen, pro který naposledy fotila v roce 2010. Přináším vám scany rovnou z časopisu. Strašně se těším na HQ fotky a na to množství co se doufám objeví, protože ty fotky jsou užasné! Určitě stojí za shlédnutí.

1~31.jpg 2~26.jpg 4~24.jpg 7~18.jpg
GALLERY LINK - Magazine Scans > Seventeen Magazine {10x}
Gallery Update - New Outtakes for Forbes Magazine

17. ledna 2014 v 20:49 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Novinky nejsou skoro žádné, ale i přesto se objevily nové fotky z roku 2012 pro časopis Forbes. Fotky jsou v nízké kvalitě, můžete se na ně podívat níže.

1~30.jpg 3~22.jpg 7~17.jpg 10~16.jpg

GALLERY LINK > Photoshoots > 2012 > Session #3 {13x}


Fast News #2

15. ledna 2014 v 17:05 | blazulka |  Fast News
S novinkama je to mizerné, stejně jako s mojí aktivitou, ale budu se snažit zlepšít. Proto přidávám aspoň pár rychlích novinek, které se za poslední dny objevily.

• "Come & Get It" získalo zlatou desku v Mexicu, kde se prodalo přes 30.000 kopií.
• "Come & Get It" dosáhlo 200.000.000 shlédnutí na YouTube.
• Selena a Demi nedávno navštívili Starsbuck, kde podepsali stůl u kterého seděli. FOTKA
• Objevila se nová fotka ze zimní kolekce NEO Label. FOTKA
Selena 9. března vystoupí na RodeoHouston.

NEWS: Celebrity talks about Justin & Selena

11. ledna 2014 v 16:31 | blazulka |  NEWS

Kylie Jenner, Kelly Osbourne a Joan Rivers byly v pořadu Fashion Police, kde řekli své názory na Justina a Selenu. Můžete si je přečíst níže.

Kelly Osbourne: "Selena je tak krásná a tak chytrá,.. ona je opravdová dáma. A pokud spolu vyrostou, tak z nich nakonec bude skvělý pár, ale myslím si že by mohli být spolu, a nebýt spolu a být spolu aby zjistili kdo vlastně jsou. Nechte to být."

Kylie Jenner: "Myslím si, že jsou skvělý pár. Nedokážu si je představit s něják jiným, jsou spolu tak dlouho. Líbí se mi spolu"

Joan Rivers: "Myslím, že jsou skvělý pár a vypadají spolu dobře."

NEWS: Selena & Justin at Monterey Bay Aquarium.

10. ledna 2014 v 21:36 | blazulka |  NEWS
Několik lidí údajně vidělo Selenu a Justina v Monterey Bay Aquarium. Zde je pár tweetů od lidí, kteří je potkali. Nebyly zveřejněny žádné fotografie, takže nic není potvrzeno.


Gallery Update - With fans

10. ledna 2014 v 21:32 | blazulka |  GALLERY UPDATE

První fotka je od třech štastlivců, kteří měli to štěstí a potkali Selenu v studiu, kde čekala na Justina Biebera. Fotku dali okamžitě na internet s popiskem: "Právě jsme kur*a potkali Selenu, když čekala na JB". Druhá fotka je z koncertu z Vídně, kde se Selena fotila před halou s fanoušky.

1~29.jpg 2~24.jpg

GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > With Fans {2x}


Past Layout #1

10. ledna 2014 v 21:23 | blazulka |  Past Layouts
První layout tohoto blogu, šedé barvy s modrými doplňky. Použila jsem na něj fotky pro časopis iD, pro album Stars Dance a pro časopis inStyle. Já sem s tímto layoutem spokojená, tak snad i vy :)


Fast News #1

8. ledna 2014 v 18:20 | blazulka |  Fast News
• Selena byla nominovaná na "The Best Shorty Awards". Hlasovat můžete pomocí twitteru, přímo zde
Umístila se na 12. místě v seznamu "Nejpopulárnější lidé na instagramu v roce 2014"
• Dosáhla 52.000.000 "lajků" na oficiální facebook stránce! Gratulujeme.
• Selena se umístila na 3. místě v seznamu "Nejlépe oblečené celebrity" na People Choice Awards za rok 2011.
Pátá řada Kouzelníků NEBUDE!

Fast News

8. ledna 2014 v 18:12 | blazulka |  Fast News
Rozhodla sem se založit rubriku "Fast News", kam budu přidávat novinky, které nejsou tak velké a je zbytečné dělat pro každou článek zvlášť. Nápad, má spoustu blogů, já ho poprvé viděla u "glee-daily" myslím si že s tím přišly holky jako první, takže tímhle oznámit že jsem tento nápad okopírovala od nich. :)

NEWS: Dylan O'Brien confessing that Selena is his celebrity crush

8. ledna 2014 v 18:09 | blazulka |  NEWS

Herci ze seriálu Teen Wolf, Dylan O'Brien a Tyler Posey, si v během Wolf Watch, zahráli kdo "Know Your Bro". Tylerovi byla položena otázka "Kdo je Dylana největší "celebrity crush". Tyler odpověděl správně že Selena. Dylan a Selena se už několikrát potkali a jsem ráda že se u Dylana nic nezměnilo a že je pořád Selenin velký fanoušek.