INTERVIEW: Seventeen Magazine

17. ledna 2014 v 21:44 | blazulka |  NEWS
Přeložila jsem rozhovor, který Selena poskytla magazínu Seveteen. Rozhovor není přeložený nejlépe, ale myslím si že se dá pochopit. Prosím o kopírování se zdrojem.


"Toto je rok, kdy jsem se opravdu začala cítit silně. Vždycky sem byla tím tichým outsiderem. Byla jsem v Disney společně s Miley Cyrus, the Jonas Brothers a Demi, ikdyž moje show byla oblíbená, vždycky se mi zdálo že sem do práce věnovala co nejvíce, ale bez výsledků. Zpochybňovala jsem to jak vypadám, hraju, zpívám a skládání. Začala sem být velmi otřepaná se svou hudbou a pak jsem si uvědomila, že jsem dělala věci pro ostatní lidi. Pak mi bylo 20 a já si prošla velmi špatným rozchodem, uvědomila jsem si, že musím všechno změnit. Potřebovala jsem mít "Come & Get It", bylo by to užasné. Byla jsem unavená z toho pocitu, že jsem poražená. Všechen ten čas, jsem byla vytočená z toho přiít na to proč jsem byla takovým outsiderem a konečně jsem si uvědomila, že jsem prostě nebyla připravená. Jsem ráda že mi to zabralo takový čas se dostat tam kde sem teď, protože teď vím že už sem připravená.

Selena o svých fanoušcích:
"Mám pocit, že nemohu dát dost svým fanouškům. Hodně pracuju, pracuju tvrdě a taky jsem unavená. Ale když výjdeš na stage, a vidíš všechny ty lidi co čekají hodiny jenom aby tě viděli, je nejúžasnější věc na světě. Oni pro mě toho dělají tolik a já mám pocit, že jim toho nemohu dát dost"

Selena o vzájmeném podporování:
"Miluju své kamarádky víc než jsem kdy milovala někoho z mých přítelů, protože mě vždycky podporovali, milovali a vždycky stáli na mé straně. Některé kamarádky tě stáhnou za pět sekund pro toho pravého a tak to být nemá. Proto mám ráda Demi a Taylor, podporují ženy a mají rádí to posílení. Přeji si aby si holky přestali navzájemny ubližovat. Všechno je to konkurenční přes módu, nejlepší kamarádky a kluky, kluky, kluky!! Moje přání je aby dívky měli víc rádí dívky"

"Mluvila jsem s Katy Perry o klucích, kteří jsou zastrašováni silnými holkami. Ještě sem nanašla nikoho kdo by rozuměl mému životnímu stylu, podporoval to, miloval mě zkrs to a nebyl v ohrožení. Je to těžké. Myslím si, že vystraším nějáké kluky zkrs to, že jsem jako "Chci změnit svět! Mám sny. Co chceš dělat?" Ale vím, jenom jak být sama sebou. Změnila jsem se zkrs hodně kluků a nevyšlo to. Nakonec, si najdu někoho kdo mě bude mít rád tak šílenou jaká jsem."

Selena o Lorde:
"Nedávno jsem dělala rozhovor a zeptali se mě na ni. Odpověděla jsme "Nemá mě ráda, ale je to Lorde. Budu jí podporovat a je mi jedno jestli mě má ráda nebo ne, protože si myslím že dělá užasné věci. Nikdy sem ji nepotkala, ale ne extrémě talentovaná a má hlas, který ráda používá, myslím si že je skvělá. Jednou se potkáme a budeme v pohodě."

Selena o jejím povzbuzujícim songu:
"Miluju mou píseň "Who Says". Je to hymna pro dívky. Když vystupuju, všichni zpívají a já ani nemusím. Chci aby oni slyšeli jak říkají "Kdo říká, že jsem perfektní? Kdo říká že nejsem krásná? Kdo říká že za to nestojím?" Je to ten nejlepší pocit pro dívky"

"Nemůžete se bát toho co ostatní řeknou, protože nemůžete udělat všechny štastnými. Holky se bojí říct o to co chcou, takže když se ti něco nelíbí, musíš to říct. To mě naučila Demi. Jen že to řekneš nahlas, je první krok od strachu. Trvalo mi dlouho, říct to co jsem chtěla i před rodiči. Snažila jsem se chodit kolem horké kaše pak jsem si uvědomila, kdybych prostě řekla co sem si myslela cítila bych se lépe. Není to lehké, ale je tam ta cesta jak to udělat.
 


Komentáře

1 ddlovato | Web | 17. ledna 2014 v 22:13 | Reagovat

přišlo mě vtipný jak začla mluvit o Lorde:DD "nemá mě ráda, ale já ji budu podporovat" :DD

2 Sima | Web | 19. ledna 2014 v 9:12 | Reagovat

Líbí se mi, jak tam mluvila o Demi a Taylor, je vidět, že kamarádky jsou pro ni opravdu důležité :) A to s tou Lorde, fakt se mi líbí, jaký k tomu Selena zaujala postoj :D Moc hezký rozhovor, Sel je teď opravdu sebevědomější a je to na ní znát. Přeju jí to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.