Březen 2014

VIDEO: "Kids Choice Awards" Speech

30. března 2014 v 13:55 | blazulka |  Other Videos
Jak už víme, Selena vyhrála v kategorii Nejoblíbenější zpěvačka. Nyní vám přínáším překlad jejího proslovu a video, kde si cenu přebírá! :) Video začíná v 0:43

"Děkuju mockrát. Tento rok je pro mě užasným a musím říct, že vy jste ti nejvíce oddaní a věrní lidé v mém životě, protože mi každý rok dáváte možnost pokračovat v tom co miluju. Takže moc děkuju. Jste skvělý a tohle je pro vás, děkuju"Kids Choice Awards 2014

30. března 2014 v 13:49 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Včera se ve slunečném Los Angeles konal 27. ročník předávání cen "Kids Choice Awards", kterého se zúčastnila i Selena. Zvítězila v kategorii "Favorite Female Singer" tím porazila konkurenci jako Lady Gaga, Katy Perry a Taylor Swift, cenu jí předávala herečka Kaley Cuoco a zpěvák Pharrell Williams. Moc jí gratuluju! Selena se bohužel neobjevila na oranžovém koberci, ale zapózovala v zákulisí. Na fotce je společně se zpěvačkou a herečkou Leou Michele a Evou Longoria. Selenin outfit se mi moc nelíbíl, podle mě to vypadalo jak pyžamo. Je to jen můj názor. Moc fotek se zatím neobjevilo, pokud se objeví určitě přidám, tak sledujte číslíčka v závorkách :)

show2.png show4.jpg show3.jpg show6.jpg
GALLERY LINK - Appereances > 2014 > Kids Choice Awards 2014 - Show (29/3/2014) {8x}

backstage1.png backstage5.jpg backstage4.jpg backstage3.jpg
GALLERY LINK - Appereances > 2014 > Kids Choice Awards 2014 - Backstage (29/3/2014) {7x}

Gallery Update #14

30. března 2014 v 13:46 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena se včera setkala s kamarádkou a herečkou Lily Collins, při této příležitosti přidala na svůj instagram dvě fotka na kterých je společně s Lily a potom Lily přidala jednu na svůj účet. Třetí fotka z instagramu je ze zákulisí Kids Choice Awards.
  1. @lilyjcollins
  2. Lily + Selena - kamarádky navždy #proudfran #myidol
  3. Yay. Děkuju KCAs, všechny děti a fanoušci/kamarádi za hlasování. Šťastná holka. Teď chci sushi. Miluju vás víc než si dokážete představit.
insta3~1.jpg insta2~1.jpg insta1~1.png

GALLERY LINK - Miscellaneous > Personal > Instagram {3x}

  1. Miluju tě @selenagomez. Jsem tak hrdá a inspirovaná. Nemůžu se dočkat toho co příjde. Vždy po tvém boku. #proudfanrightback - Lily
personal2~0.png

GALLERY LINK - Miscellaneous > Personal Photos > Personal {1x}

NEWS: Let's Talk About Jelena, Shall We?

29. března 2014 v 17:49 | blazulka |  NEWS
DJ a kamarád zpěváka Justina Biebera, zveřejnil na svou stránku tento článek o "Jeleně". Přeložila jsem vám ho, proto prosím o kopírování se zdrojem nebo vůbec. Berte na vědomí, že to není přeloženo dokonale.


"Na začátek bych měl říct že, pokud jste se ztratili hned u slova "Jelena", tak jste posledních pár let asi žili v jeskyni. Je to podobný termín jako Brangelina, slovem Jelena je nazván pár Selena Gomez a Justin Bieber, hned o té doby co spolu začali randit. Zbytečné drama mezi Jelena shippers (fanoušci tohoto páru) a jejich nepříznivci se zdá nekončící. Drama začalo znovu, když Bieber začal psát a nahrál duet se Selenou pro jejich fanoušky.

Samozřejmě došlo i k jiným dramatům. Pár Seleniných instagramových příspěvků má popisky se slovy Justinových písní, pár byl viděn na procházce v Texasu, popisek "Nejvíc elegantní princezna na světě" a dvě taneční videa, které Justin následovně odstranil, tohle jsou pouze náznaky toho aby tyhle dvě skupiny (shippers & haters) začali šílet.

Všude, kam jste se podívali jste na twitteru mohli vidět otázky od Beliebers a Selenator, jestli je pravda že někteří šťastní fanoušci slyšeli jejich duet "Unfimiliar". Ačkoli drby o této informace nebyly potvrzeny, tak nyní to potvrzuji. Ano, Bieber a Gomez nahráli společně duet. Několik fanoušků Justina během zastávky v Torontu zastihlo jak hraje dvě nové písně, jedna z nich byl právě tento duet. Podle těchto fanoušků, je písnička Seleny a Justin se tam objeví jen krátce.

V "Unfimiliar" zní pěti sekundová věta, kterou zpíva Gomez .. "I can't seems to choose what to do" (Nemůžu si vybrat, co mám dělat), tato čás byla zveřejněna s tím, že se v tomto čase někdy objeví i Bieber. Díky, předchozím songům které byly zveřejněny jako "Love Will Rememer" od Seleny, nebo "Nothing Like Us" od Justina byl nám umožněn malý náhled do jejich vztahu. "Unfimiliar" je pro ně dost osobní.

Musíte si z této "Breaking Jelena News" odnést něco důležitého a to že není čas nenávidět, nebo se vracet do minulosti a koukat na to co udělali. Je zřejmé že hudba je pro oba hodně důležitá a kombinace jejich talentů je jednoduše krásné kreativné myšlení. I kdyby bylo "Unfimiliar" zveřejněno, chci aby jste tu píseň brali s otevřenou myslí.

Neodsuzujte to, pokud jste ji neslyšeli. Dělejte, to co by po vás umělec chtěl. Zeptejte se sami sebe, jeslti by Justin a Selena ocenili nenávistné zprávy a komentáře, jen zkrs jejich společnou píseň. Sto procentně vím, že v Team Bieber, jsou vítání jen pozitivní komentáře. Je hezké slyšet konstruktivní kritiku, ale nenávidět hudbu pro nic za nic je absurdní."

News "MTV EMA" Outtakes

29. března 2014 v 17:15 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Možná si pamatujute že v roce 2011 Selena uváděla předávání cen MTV EMA, pro tu příležitost nafotila i promoshoot, nyní se objevilo pár nových fotek. Všechny jsou ve výborné kvalitě. Líbí se mi to "tetování" růženece jak má na ruce. :D

1~126.jpg 2~116.jpg 3~111.jpg 4~108.jpg
GALLERY LINK - Photoshoots > 2011 > Session #1 {4x}

NEWS: Is Selena working on "Secret Project" with Kardashians?

29. března 2014 v 15:05 | blazulka |  NEWS
Jak víme, Selena pořádá nějáký tajný projekt a na svůj instagram přidává k fotky s popisky "Secret Project". Na svůj instagram přidali i Kendall a Khloe Kardashian fotky se stejnými popisky. Myslíte, že je to náhoda nebo fakt na něčem pracují společně? :)

Leaving a Sunsets Tower in Hollywood (28/3/2014)

29. března 2014 v 14:51 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Paparazzi zachytili Selenu zrovna, když kamarádce vyprávěla nějáký příběh. Docela by mě zajímalo o čem to bylo, protože u toho dělala vtipné obličeje. Takže se na fotky určitě podívejte! :)

19~38.jpg 12~57.jpg 13~55.jpg 9~76.jpg
GALLERY LINK - Candids > 2014 > Leaving a Sunsets Tower in Hollywood (28/3/2014) {19x}

NEWS: KCAs 2014 Seats

29. března 2014 v 14:45 | blazulka |  NEWS
Zítra se koná předávání cen "Kids Choice Awards 2014". Na internetu, jsem četla že se Selena nedostaví, ale pravděpodobně se mílili. Byla zveřejněna fotka sedadel na, které je právě sedadlo Seleny. Vedle ní bude sedět herečka a zpěvačka Ariana Grande a za němi herečka America Ferrera a holky Sophia Grace a Rosie. Snad Selena nakonec dojde, těším se na fotky. :)


Leaving a convenience store in Los Angeles, CA (27/3/2014)

29. března 2014 v 14:40 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena byla 27. března spatřena jak ochází z obchodu, kam si zašla koupit pití.

12~56.jpg 11~61.jpg 5~97.jpg 8~80.jpg

VIDEO: "We Day" Speech

29. března 2014 v 14:33 | blazulka |  Other Videos
Jak se Vás již informovala tady, Selena na akci We Day pronesla inspirativní řeč. Mám tu pro vás můj překlad, tak prosím o kopírování pouze se zdrojem.


"Doufám, že je v pořádku, když využiju téhle příležistosti abych tu mohla být s vámi a říct vám něco málo o mém příběhu. Nejsem aktivistka, nezměnila jsem svět ani jsem nevedla kampaň. Jsem tu abych vám řekla moji cestu aby jste si z toho mohli následovně něco vzít, protože nerada jsem upřímná k - tohle je pravda - nerada jsem upřímná k tisku a v rozhovorech. Líbí se mi být přímo upřímná k vám. Což je každý z vás. Protože cítím, že můžu a proto začnu se základy. Takže, je mi 21 a moje máma mě počala, když jí bylo 16 a pocházím z Grand Prairie, Texas, měla čtyři práce a zcela úplně věnovala svůj život tomu, aby byl můj lepší. Takže, je pro mě definicí silné ženy, moc jí miluju, naučila mě tyhle hodnoty. Hraju po celý svůj život a od té doby co jsem byla v Barney - ten fialový dinosaurus, se kterým jsem se bavila - když mi byl 7 chtěla jsem být herečkou a chtěla jsem žít svůj sen a když mi bylo 11 tak mi kástingový režisér řekl, že nejsem dost silná na to mít vlastní show. A jsem si jistá, že každému z vás někdo řekl, že nemáte to co potřebujete a že nejste dost dobří, že nemáte dostatek lidí, kteří vás podporují, říkají vám tyhle věci a vy hluboko uvnitř cítite, že to je vše co chcete dělat, chcete být součástní něčeho skvělého. Chceš dělat něco skvělého. Zcela vás to rozdrtí, když vám lidé říkají, že nejste dost dobří a skoro se to stalo i mě, ale vedle mě byla moje máma, silnější než jindy. A řekla, že nejduležitější je věřit sama sobě. Pokud dělám něco, dělám to protože to miluju .... Měla bych to děla, protože to miluju a věřím, že to dokážu. Naučila mě prostě jít dál, otočit hlavou a nechat kritiky, být kritiky a nás věřit v sebe. Inspirujete mě, abych byla lepší. Měli bychom se inspirovat navzájem, abychom byli lepší. Jsem obklopena lidmi, kteří mě mi mají být průvodcem, někteří z nich jsou a někteří ne. Tlačí na mě. Je tam tolik tlaku. Musíš být sexy, milá, roztomilá, musíš být všechny tyhle věci. Říkají ti jak máš vypadat, co si máš obléct, co mám říkat, kdo mám být. Nedávno, jsem tomu tklaku podlehla a ztratila pojem o tom kdo vlastně jsem. A uvědomila jsem si, že neumím být nikým jiným než sama sebou. A všechno co chci, je aby jste věděli, že měníte svět. Já ho neměním, to vy a je to úžasné. Prosím, moc prosím. Buďte na sebe navzájem hodní, milujte a inspirujte lidi. Nejduležijtější je, že se učíme navzájem odevšech. Prosím, zůstaňte tím kým jste. A že si všichni kryjeme záda. Lhala bych pokud bych řekla. že jsem se nikdy nezkoušela změnit, protože jsem to dělala. Ale poučila jsem z mých činů a právě na tyto věci, jsem nejvíc hrdá. Naučila jsem z mých chyb. Chtěla bych vám říct, že vím jaké to je ... když se snažíte přijít na to jaké kamarády vlastně máte. Jste tím, kým jste obklopeni. Tím chci říct, že doufám, že každého z vás inspiruju k tomu aby jste v sobě věřili, aby jste se měli rádi a byli milováni. A děkuji za to, že jste mi dovolili přijít na tohle pódium a mluvit s vámi, protože to co děláte je strašně krásná věc. Buďte na sebe hrdí. Tohle je skvělé. Děkuji za tuhle příležitost, že jsem vám mohla říct můj příběh."

New "Stars Dance" Outtakes

29. března 2014 v 13:59 | blazulka |  GALLERY UPDATE
Po dlouhé době se objevily dvě "nové" promofotky k album Stars Dance. Která z nich se vám líbí více?

starsdance1.png starsdance2.jpg

GALLERY LINK - Music > Stars Dance > Album > Promoshoot {2x}

Gallery Update #13

29. března 2014 v 13:55 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Pravidelná dávka osobních fotek a fotek s fanoušky a od fanoušků. :)

insta9.jpg insta8~0.jpg insta1~0.jpg insta11.jpg
GALLERY LINK - Miscellaneous > Personal > Instagram {6x}

with4.jpg with3.jpg with1.png with15.jpg
GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > With Fans {7x}

childhood1.png
GALLERY LINK - Miscellaneous > Personal Photos > Childhood {1x}

from2~1.jpg from1.jpg
GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > From Fans {2x}

We Day (26/3/2014)

29. března 2014 v 13:45 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Omlouvám se za neaktivitu přes celý týden, ale neměla jsem náladu na blog. Teď jsem zpět a přidávám Vám fotky, které všichni určitě už viděli. Jsou z prvního ročníku akce "We Day", kterého se zúčastnila i Selena. Měla na sobě pěkný oranžový kostýmek, který jí moc slušel a vypadala krásně. Na akci pronesla řeč, kterou přidám přeloženou později.

weday34.jpg weday30.jpg weday48.jpg weday26.jpg
GALLERY LINK - Appereances > 2014 > We Day (26/3/2014) {46x}

with13.png with10.jpg with11.jpg with8.png
GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > With Fans {8x}

from3~0.png from4.jpg from5.jpg
GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > From Fans {3x}

insta3.png insta4.png insta5~0.jpg
GALLERY LINK - Mincellaneous > Instagram {3x}


NEWS: 7 Duets with Justin Bieber?

23. března 2014 v 15:34 | blazulka |  NEWS
Raper a producent Cory Gunz, napsal na svůj twitter účet zajímavvý vzkaz, o který se zajímají hlavně fanoušci Seleny a Justina. Pokud je tato zpráva pravdivá, tak doufám že se dočkáme aspoň 2 duetů. Co si o tom myslíte vy?

"Narazil jsem na @justinbieber ... ten kluk má 7 písniček s jeho holkou SG ... tvoji fanoušci to bude milovat. #SPOLEČNĚ"


Arriving & Leaving the Sunset Tower Hotel in West Hollywod (22/3/2014)

23. března 2014 v 13:27 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Paparazzi spatřili Selenu jak přichází do hotelu Sunset Tower Hotel a později ji viděli jak hotel opouští.

2~112.jpg 4~104.jpg 5~96.jpg 1~122.jpg

1~123.jpg 2~113.jpg 3~108.jpg 4~105.jpg