Říjen 2014

Out for lunch with friend in Studio City, California (29/10/2014)

30. října 2014 v 13:30 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena byla včera spatřena jak si se svojí kamarádkou zašly na oběd ve Studio City.


NEWS: New wax figure in Orlando!

29. října 2014 v 19:28 | blazulka |  NEWS

V Orlandu se chystá otevření nového voskového muzea Madame Tussauds a na tuto počest vytvořili zbrusu novou voskovou figurínu Seleny. Selena má s toutu fugirínou už 7 (pokud se pletu, můžete mě opravit) podobizen z vosku. Jak se vám líbí tato nová? Mě upřímně nahání trochu strach.

GALLERY LINK - Miscellaneous > Wax Figures > Figure at Madame Tussauds, Orlando {4x}


NEWS: Selena commented on fans photo!

29. října 2014 v 14:26 | blazulka |  NEWS

Selena okomentovala na Instagramu, příspěvek od uživatelky @videosofgomez, která se podělila se svým životním příběhem, ve kterém děkovala právě Selena. Je to od Seleny moc hezké, jde vidět že si svých fanoušků váží a chce jim co nejvíce pomoc.

@videosofgomez: V poslední době jsem si zažívala opravdu strašné měsíce, rodinné problémy, moje zdraví a psychické problémy, snažím se zlepšit a být silná ale nebudu lhát, není to vůbec lehké. Opravdu se snažím, zůstat pozitivní. Nechávám si pomoc od profesionálních odborníků a snažím se zlepšit způsob mého života. Začínám jíst lépe a už jsem na tom psychicky lépe. Cítila jsem, že vám to musím říct, protože vím, že někteří z vás mají stejné problémy možná i horší a žádám vás, pokud máte deprese nebo úzkost jako já, prosím sežeňte si pomoc. Nedokážete to samy, je to těžké. Změnte váš pohled na věc a snažte se zůstat pozitvní, říkejte si že, všechno bude v pořádku. A chtěla bych poděkovat Seleně, za to že mi každý den připomíná, že můžu zvládnout všechno, pokud zůstanu silná, soustředěná a pozitivní. Děkuju Seleno, že mi do mého života dáváš štěstí a že mi pomáháš se přes tohle dostat. Při psaní tohoto článku brečím, ale potřebuju to někomu říct. Seleno, zachránila jsi tolik životů, včetně mého. Děkuji za to, že nás inspiruješ a že pro nás zůstáváš silná. Jsi strašný potěšením. Miluju tě. @selenagomez

@selenagomez: Děkuji, že si sdílela své srdce. Tvůj hlas je vyslyšen. Jsi užasná, máš svůj účel. Jsem na tebe hrdá.
@selenagomez: Život nám bude vždy házet pod nohy tyto překážky, ale můžeme se vrátit a být silnější. Pokaždé.

GALLERY LINK - Miscellaneous > Other > Misc. {2x}

Instagram Photos #11

29. října 2014 v 14:09 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Zrovna, když obnovím blog tak nejsou žádné novinky. Tak aspoň přidám, dvě nejnovější instagramové fotky.

@selenagomez: Party při poslechu alb na hotelovém pokoji, party při tančení v kuchyni při poslechnu alb, party když byla všechna okna otavřená - Nejlepší na tom je, že jsme tam byly vždycky jenom my dvě. Pokaždé. Jsem tak hrdá a poctěná, že znám tebe a tvé deníky. @taylorswift13 - 1989 KUPTE SI TO HNED!!@selenagomez:

NEWS: "Do It" - new song!

28. října 2014 v 15:31 | blazulka |  NEWS

Na internetu se objevila zpráva o tom, že Selena by měla mít novou písničku. Tentokrát s názvem "Do It", dokonce se podílela i na její tvorbě. Tato informace není 100% potvrzená. Berte to prosím na vědomí. Pokud by písnička byla ale zveřejněna, vůbec bych se nezlobila. Sama Selena řekla, že se na novou hudbu můžeme těšit do konce tohoto roku.


Welcome back, SelGomez

27. října 2014 v 21:45 | blazulka |  Site & Info

Jak jste si pravděpodobně mohli všimnou, po měsíci jsem se vrátila na tento blog. Sice jsem se chtěla překonat a už se nevrátit, prostě skončit s touto části mého života, ale nejde to prostě. Blog mi začal chybět a heleme se, kdo je zpátky. :D Musím ale uznat že mě pauzička prospěla, našla sem si nové koníčky, takže se chci věnovat i jim. Taky tento rok budu maturovat a čeká mě spoustu věcí ve škole, takže chci upozornit, že tu nebudu nonstop ale třeba obden nebo jen o víkendu, uvidíme jak to všechno půjde.

Doplnila jsem všechny novinky, nebo aspoň mám pocit, že všechny. Možná jsem na něco zapoměla, ale myslím, že to je malý detail..

Taky pro ty, co se mnou chtějí zůstat spřátelení nebo pro nové blogy, které by se chtěli spřátelit, stačí když se zapíšete sem. Já už se vám ozvu.

To je asi tak všechno co bych vám chtěla říct, snad jste rádi, že jsem se vrátila a budete na tento blog chodit s láskou a rádi a odcházet s dobrý pocitem. :)

Kontrola + Náběr Affiliates

27. října 2014 v 21:34 | blazulka |  Apply

S návratem musím udělat takovou kontrolu abych věděla, kdo chce se mnou být stále spřátelený a kdo se chce spřátelit nově. Pokud máte teda zájem, semou být spřátelení vyplňte prosím dole menší formulář.

  • Přezdívka
  • Blog
  • Proč chceš spřátelit? (Nepovinné)

Past Layout #8

27. října 2014 v 21:23 | blazulka |  Past Layouts
S obnovením blogu přichází i nový layout o užasné, milované a nejlepší Anny z blogu EllieGDaily. Kdyby jste viděli za jakou rychlost měla tuhle nádheru hotovou. Jsem překvapená a myslím, že tu vydrží dost dlouho, nebo aspoň do Vánoc určitě. Snad tu na blogu tak dlouho vydržím i já. :D Jak se líbí vám?


VIDEO: We Day 2014 Speech

27. října 2014 v 21:17 | blazulka |  Other Videos
Stejně tak jak minule tak i letos Selena měla dojemný proslov na akci "We Day" a protože minule jsem ho přeložila, tak Vám ho přeložím i dnes.

"Ráda bych se s vámi chtěla o něco podělit. V televizních obrazovkách jsem od svých 9 let, takže jsem neměla typické dětství. Když se na mě lidi podívají, nevidí 22 letou dívku, vidí to co vidět chtějí. A to přináší hodně očekávání. Vím jaké to je být kritizována a ponižována. Vím jaké to je, když si lidé dělají na vás názory bez toho aby vás znali. Vím čim si procházíte, protože jí si tím procházím každý den, ale nenechávám aby se to dostalo do mé hlavy. Je naprosto normální, když se to dostane do mé hlavy a rozptyluje mě to od toho kdo vlastně jsem. Ale kdybych to doopravdy udělala, přivádělo by mě to k šílenství. Tím chci říct: že fotka na instagramu, koment nebo like vás nedefinuje.. A chci aby jste pokaždé, když vás někdo urazí komentem, chci aby jste mu odpustili. Prostě jim odpustťe, protože oni vůbec netuší. Na tomhle světě je tolik láska i v tomhle stadionu, neomezujte se kvůli tomu co ostatní očekávají. Všichni si nakonec zasloužíme mnohem více, než si myslíme. Tihle hateři, tyhle komenti, nikdo si je na konci stejnak napamatuje. A jsem připravená na to co se pro mě chystá dál v životě. Je to lekce, kterou se stále učím a za všechno v mém životě, jsem vděčná. Chci aby jste věřili sami v sobe, protože já ve vás věřím a musíme si věřit navzájem. Děkuji moc. Jak říká moje kamarádka Taylor "hateři budou hejtovat, tak to ze sebe setřep". Takže budťe na sebe hodní, mejte se rádi a věřte v sami sebe a všechno bude v pořádku.


Hosting "We Day" 2014 in Vancouver, Canada (22/10/2014)

27. října 2014 v 21:00 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Příjde mi to strašně nedávno co Selena měla proslov na We Day a tentokrát měla tu čest tuto akci moderovat. Akce se konala ve Vancouveru, Kanada. Měla na sobe růžové šaty, které ji moc slušely. Měla by takovou barvu nosit častěji.

GALLERY LINK - Appereances > 2014 > Hosting "We Day" 2014 in Vancouver, Canada (22/10/2014) {67x}

Departing from LAX Airport in Los Angeles, California.

27. října 2014 v 20:47 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Paparazzi zastihli Selenu při příletu na letiště v Los Angeles, na fotkách je společně s kamarádem Alfredo Flores a s hercem Orlando Bloom. Všichni mířili na akci "We Day".

GALLERY LINK - Candids > 2014 > Departing from LAX Airport in Los Angeles (20/10/2014) {17x}

"Secret Project" Photoshoot!

27. října 2014 v 20:42 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Možná si pamatujete, že na začátku roku 2014 Selena prozradila že, chystá tajný projekt. Po dlouhé době se objevily fotky k tomuto projektu a Selena takové prozradila, že se už za měsíc dozvíme o co se jedná. Fotky pro tento projekt nafotil Aris Jerome.

GALLERY LINK - Photoshoots > 2014 > Aris Jerome {6x}

VIDEO: Jimmy Kimmel Live Show

27. října 2014 v 20:32 | blazulka |  Other Videos
Mám tu pro vás tři videa ze show Jimmy Kimmel, kde byla Selena hostem.At Jimmy Kimmel Live Show (15/10/2014)

27. října 2014 v 19:12 | blazulka |  GALLERY UPDATE

Selena byla hostem show Jimmyho Kimmela, níže najdete fotky z příchodu a potom pár fotek ze samotné show.


GALLERY LINK - Appereances > 2014 > Jimmy Kimmel Live Show (15/10/2014) {7x}

VIDEO: "Rudderless" Interviews

27. října 2014 v 19:02 | blazulka |  Other Videos
Herci z filmu Rudderless poskytovali po premiéře různé rozhovory, mám tady pro vás dvě videa, ve kterém povídají právě o tomto filmu. Můžete v nich vidět i nové záběry z filmu.