Past Layouts

Past Layout #8

27. října 2014 v 21:23 | blazulka
S obnovením blogu přichází i nový layout o užasné, milované a nejlepší Anny z blogu EllieGDaily. Kdyby jste viděli za jakou rychlost měla tuhle nádheru hotovou. Jsem překvapená a myslím, že tu vydrží dost dlouho, nebo aspoň do Vánoc určitě. Snad tu na blogu tak dlouho vydržím i já. :D Jak se líbí vám?

Past Layout #7

15. srpna 2014 v 13:15 | blazulka
Po dlouhé době tu je nějáký layout, tento vzhled pro můj blog vytvořila grafička Claire*, strašně moc bych jí chtěla tímhle článkem poděkovat, jsem moc spokojená! :) Snad se líbí i vám.

Past Layout #6

1. června 2014 v 20:08 | blazulka
S novým měsícem je tu i nový layout, který jsem ale neplánovala, prostě vznikl a zalíbil se mi tak jsem ho změnila. Doufám, že se Vám aspoň trochu líbí. Chystala jsem se ho nastavit celý den, ale vždycky mi do toho něco vlezlo, tak konečně je už hotov, teda ještě mi chybí menu, ale na tom pracuju (dodělám ho zítra) :) Použila jsem fotka pro časopis InStyle a sladila ho do tmavých barev, tuto kombinaci mám totiž nejradši. Co si o něm myslíte vy?

Past Layout #5

9. května 2014 v 13:20 | blazulka
Po dlouhé době se hlásím s novým layoutem. Když jsem tento blog zakládala, řekla jsem si, že si layouty budu dělat sama podle sebe. Když jsem ale uviděla že FoXx má objednávku tak sem neváhala a zapsala se :) Layout byl hotový brzo a nemohla jsem uvěřit svým očím, jakou krásu to milovaná FoXx vytvořila. Moc jí děkuju, že mou objednávku příjmula. Předchozí layout zde vydržel 2 měsíce, což je asi rekord. Tak snad i tento tady tak dlouho vydrží :) Dneska odpoledne čekejte doplnění všech novinek, které jsem nepřidala.

Past Layout #4

2. března 2014 v 21:07 | blazulka
Zdravím, jak jste si mohli všimnout blog prošel změnou, a to vzhledovou. Ikdyž u předchozího jsme říkala že "snad vydrží aspon měsíc" tak nevydržel, byl tu pouze přes 10 dní, ale už to potřebovalo změno. Doufám, že jste s tímhle layoutem spokejení tak jako já, nebudu říkat "snad tu vydrží aspon měsíc", protože je dost možné že mě třeba za týden omrzí a budu ho chtít změnit, ale doufejme že ne, protože jsmes ním zatím spokojená. Není dokončené menu, které se mi líbí. Musím se pochválit. :DD (zítra ho dodělám) Taky už někteří z vás zjistili že sem obnovila můj ask, který jsem měla na grafikém blogu, takže pokud máte dotaz nebo chcete jen tak pozdravit tak můžete tady! :) Budu jedině ráda.

Past Layout #3

20. února 2014 v 21:13 | blazulka
Neměla jsem v plánu měnit layout, ale stalo se. Je sladěn do modré barvy a použila jsem fotku z focení photoshootu pro InStyle. Ta fotka je strašně super tak sem s ní vytvoříila tento layout. Jako "doplňek" jsem použila texty z písní Love Will Remember a Undercover, protože jsem je při dělání tohoto layoutu poslouchala. :DD Snad se vám layout líbí a doufejme že tu aspoň měsíc zůstane a taky doufám, že se všem mým affiliates líbí jejich nové ikonky v menu ;) Pokud jse návštěníci tohoto blogu a měli by jste zájem spřátelit, tak napište sem!

Past Layout #2

2. února 2014 v 14:54 | blazulka
Mohli jste si všimnout, že jsem změnila layout. Z tmavého do světlého. Použila jsem fotky pro Sundace Festival, prvně jsem chtěla použit ty pro Seventeen, ale ty si nechám na příště. Ještě není moc doladěný menu ale na to se vrhnu potom. Pokud máte nějáké připomínky, tak klidně napište, já to sladím :) Doufám, že se Vám líbí aspoň trochu jako mě.

Past Layout #1

10. ledna 2014 v 21:23 | blazulka
První layout tohoto blogu, šedé barvy s modrými doplňky. Použila jsem na něj fotky pro časopis iD, pro album Stars Dance a pro časopis inStyle. Já sem s tímto layoutem spokojená, tak snad i vy :)

 
 

Reklama